Від сучасного до минулого - один крок
Від сучасного до минулого - один крок

Поділитися новиною:

Від сучасного до минулого - один крок

Участь у семінарі-практикумі "Ткати - це просто"

   23 листопада вчитель Куп’янського НВК №2 Руденко О.М. відвідала семінар-практикум "Ткати - це просто", який відбувся в Куп'янському краєзнавчому музеї.  Директор музею Осадча І.А розповіла про обласний міні-проект "Разом у майбутнє", участь у ньому Куп'янського краєзнавчого музею спільно із ГО "Спілка художників та майстрів Куп'янщини". Екскурсовод музею Радченко І.А. розповіла про історію ткацтва, а науковий співробітник музею Рябих С.С. познайомила учасників семінару - практикуму з традиційними для України тканинами, їх виробництвом та інструментами, за допомогою яких отримували тканину.

   Учасники семінару - практикуму мали змогу поспілкуватися з майстринею - ткалею із села Рідкодуб Двурічанського району Медяник Любов'ю Миколаївною. Любов Миколаївна розповіла про звичаї ткацтва в їхньому селі, родині, продемонструвала роботу відреставрованого ткацького верстату, прийняли участь в майстер-класі "Ткати - це просто".  Усі присутні залюбки спробували себе у ролі ткаль, нехай і на настільному саморобному полотні, та все ж таки це було дуже цікаво і пізнавально. Виявилося, що ткати - це просто.

   Велика подяка директору Куп’янського краєзнавчого музею Осадчій І.А. за організацію такого цікавого семінару та можливість повернутись у минуле своїх предків, адже, як виявилось, від сучасного до минулого – один крок.

Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4338 | Переглядів: 79Дата публікації: 19:56 23.11.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук