Від сучасного до минулого - один крок
Від сучасного до минулого - один крок

Поділитися новиною:

Від сучасного до минулого - один крок

Участь у семінарі-практикумі "Ткати - це просто"

   23 листопада вчитель Куп’янського НВК №2 Руденко О.М. відвідала семінар-практикум "Ткати - це просто", який відбувся в Куп'янському краєзнавчому музеї.  Директор музею Осадча І.А розповіла про обласний міні-проект "Разом у майбутнє", участь у ньому Куп'янського краєзнавчого музею спільно із ГО "Спілка художників та майстрів Куп'янщини". Екскурсовод музею Радченко І.А. розповіла про історію ткацтва, а науковий співробітник музею Рябих С.С. познайомила учасників семінару - практикуму з традиційними для України тканинами, їх виробництвом та інструментами, за допомогою яких отримували тканину.

   Учасники семінару - практикуму мали змогу поспілкуватися з майстринею - ткалею із села Рідкодуб Двурічанського району Медяник Любов'ю Миколаївною. Любов Миколаївна розповіла про звичаї ткацтва в їхньому селі, родині, продемонструвала роботу відреставрованого ткацького верстату, прийняли участь в майстер-класі "Ткати - це просто".  Усі присутні залюбки спробували себе у ролі ткаль, нехай і на настільному саморобному полотні, та все ж таки це було дуже цікаво і пізнавально. Виявилося, що ткати - це просто.

   Велика подяка директору Куп’янського краєзнавчого музею Осадчій І.А. за організацію такого цікавого семінару та можливість повернутись у минуле своїх предків, адже, як виявилось, від сучасного до минулого – один крок.

Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок Альбом: Від сучасного до минулого - один крок
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4338 | Переглядів: 55Дата публікації: 19:56 23.11.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук