Україно! Ти – моя молитва
Україно! Ти – моя молитва

Поділитися новиною:

Україно! Ти – моя молитва

Загальношкільна лінійка до річниці революції Гідності

   З метою вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  розвивати бажання стати гідними громадянами України 21 лютого в актовій залі Куп’янського НВК №2 було проведено загальношкільну лінійку-реквієм «День Гідності та Свободи».

   Під час проведення заходи учні згадали часи українського козацтва, героїв Крут та схилили голови в хвилині мовчання в пам’ять «Небесної сотні».

   А на закінчення заходу всім запропонували  написати свої побажання нашій Батьківщині на паперових сердечках й прикріпити їх на карту України.

   Україна - це країна добрих, щирих, привітних, веселих і гостинних людей, які ніколи не поневолювали інші народи, а лише вміло захищалися від ворога.

Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва Альбом: Україно! Ти – моя молитва
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4306 | Переглядів: 60Дата публікації: 16:05 21.11.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук