Наука - це круто!
Наука - це круто!

Поділитися новиною:

Наука - це круто!

Екскурсія до виставки "Ландау Центра"

   21 лютого учні 7-9 класів відвідали інтерактивну виставку навчального центру «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, яка відбулась на базі першої загальноосвітньої школи.

   Учні були приємно здивовані неймовірно захоплюючими підходами до пояснення складних процесів доступними наочними прикладами. Дякуємо організаторам виставки за цікаву та пізнавальну екскурсію.

​   Наука - це круто! Такий висновок зробили діти після екскурсії.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4305 | Переглядів: 86Дата публікації: 15:50 21.11.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук