Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами
Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами

Поділитися новиною:

Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами

Виставка домашніх улюбленців

   «Людяність визначається не по тому, як ми відносимося до  інших людей. Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами.»

   В останній день проведення «Тижня Доброти» в Куп’янському НВК №2 відбулась виставка домашніх тварин, відвідувачі якої розширили своє уявлення про красу і різноманітність тваринного світу.

   Учні принесли своїх домашніх тварин‚ щоб поділитися з оточуючими красою живої природи. На показі були представлені собаки‚ кішки‚ морські свинки‚ черепахи‚  хом’яки‚ шиншили, кролики,  равлики та перепілки. Безумовно усім дуже сподобалася виставка. Гості мали можливість погладити‚ потримати та сфотографувати тварин.

   Усі домашні улюбленці  були оточені турботою господарів і увагою відвідувачів. А вони дарували нам ласку і відданість‚ свою приязність і любов. Ми вже не можемо уявити наше життя без  веселого пильного і відданого друга. Для когось кішка ― поважний та вусатий мишолова ― це невід’ємна частина життя. А комусь до вподоби крихітний хом’ячок‚ морська свинка або пухнастий довговухий кролик чи папуга. Якщо ви вирішили завести собі маленького пухнастого товариша, то не забувайте того, що ви відповідаєте за нього. Піклуйтеся про нього, оберігайте. Нехай ваші хатні улюбленці приносять вам лише радість. Хай вони зростають у вас добрими, розумними та відданими — справжніми друзями.

Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4257 | Переглядів: 60Дата публікації: 21:10 19.11.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук