Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами
Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами

Поділитися новиною:

Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами

Виставка домашніх улюбленців

   «Людяність визначається не по тому, як ми відносимося до  інших людей. Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами.»

   В останній день проведення «Тижня Доброти» в Куп’янському НВК №2 відбулась виставка домашніх тварин, відвідувачі якої розширили своє уявлення про красу і різноманітність тваринного світу.

   Учні принесли своїх домашніх тварин‚ щоб поділитися з оточуючими красою живої природи. На показі були представлені собаки‚ кішки‚ морські свинки‚ черепахи‚  хом’яки‚ шиншили, кролики,  равлики та перепілки. Безумовно усім дуже сподобалася виставка. Гості мали можливість погладити‚ потримати та сфотографувати тварин.

   Усі домашні улюбленці  були оточені турботою господарів і увагою відвідувачів. А вони дарували нам ласку і відданість‚ свою приязність і любов. Ми вже не можемо уявити наше життя без  веселого пильного і відданого друга. Для когось кішка ― поважний та вусатий мишолова ― це невід’ємна частина життя. А комусь до вподоби крихітний хом’ячок‚ морська свинка або пухнастий довговухий кролик чи папуга. Якщо ви вирішили завести собі маленького пухнастого товариша, то не забувайте того, що ви відповідаєте за нього. Піклуйтеся про нього, оберігайте. Нехай ваші хатні улюбленці приносять вам лише радість. Хай вони зростають у вас добрими, розумними та відданими — справжніми друзями.

Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами Альбом: Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4257 | Переглядів: 94Дата публікації: 21:10 19.11.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук