У доброти багато доріг і одна мета
У доброти багато доріг і одна мета

Поділитися новиною:

У доброти багато доріг і одна мета

"Тиждень Добра" в закладі

    З 13.11.2017 року по 17.11.2017 року в Куп’янському НВК №2 розпочався  “Тиждень Добра». Тиждень стартував під девізом: “У доброти багато доріг і одна мета”.

   Життя сьогодні переповнене різними неприємними подіями. Ми включаємо телевізор, а там – бійки, вбивства, насильство, зло. Тому не зайвим буде сьогодні поговорити про добро, яке завжди і в усьому допомогало людям, – такими словами розпочалася загальношкільна лінійка, на якій було оголошено мету та план проведення тижня.

Альбом: У доброти багато доріг і одна мета Альбом: У доброти багато доріг і одна мета
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4165 | Переглядів: 80Дата публікації: 13:08 13.11.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук