Заговори, щоб я тебе побачив!
Заговори, щоб я тебе побачив!

Поділитися новиною:

Заговори, щоб я тебе побачив!

Літературний урок для учнів 8 класу

   Заговори, щоб я тебе побачив! 07 листопада для учнів 8 класу (класний керівник Штефан Аліна Володимирівна) представниками районної бібліотеки Разєнковою Юлією Сергіївною та Никифоровою Аліною Сергіївною було проведено захід до Дня української писемності та мови- літературний урок «Поки живе мова-житиме народ».

   З величезною зацікавленістю діти слухали про розвиток нашої мови, історії про те, як можна скласти розповідь або навіть вірш, де усі слова починаються з однакової букви. З дітьми були проведені цікаві лексично-граматичні конкурси, за які вони отримали корисні подарунки. Українці, багаті своєю мовою, але у час поширення комп'ютерних технологій,  нажаль, люди втрачають можливість грамотно формулювати і висловлювати свої думки. Після заходу учні 8 класу зізналися в тому, що вони  вкотре переконалися, що мову треба берегти і поважати, дбати про неї.
   Дякуємо нашим гостям і чекаємо на них знову.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4107 | Переглядів: 94Дата публікації: 14:27 08.11.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук