Осінній ярмарок
Осінній ярмарок

Поділитися новиною:

Осінній ярмарок

Осінні розваги у дошкільному підрозділі Куп’янського НВК № 2

 Увага! Увага! Спішіть — поспішайте!

Господарі й  гості, глядіть, не минайте!

На ярмарок просим гуртом, поодинці!

Чекають на всіх тут чудові гостинці!

 

         Такими  словами почалися осінні  розваги  «Осінній ярмарок» у  дошкільному підрозділі  Куп’янського НВК № 2, які було проведено 26 та 27 жовтня. Всі педагоги, діти та батьки  вихованців брали  участь у ярмарку. Цей день відзначився  знатною випічкою, виставкою з овочів і фруктів, веселими танцями, співами та цікавими гостями.

         Діти із задоволенням демонстрували свої танцювальні, співочі та артистичні таланти не тільки батькам, а і всім гостям, які завітали на ярмарок. Свято пройшло весело та жваво. Учасники  дійства отримали гарний настрій на весь день. Осінній ярмарок пройшов весело і цікаво, на заключному етапі заходу діти поласували смачним караваєм  та  соковитими яблуками.
Адміністрація дитячого садка висловлює щиру подяку батькам, які взяли активну участь в організації та підготовці цього свята!  

Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4030 | Переглядів: 52Дата публікації: 19:01 30.10.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук