Осінній ярмарок
Осінній ярмарок

Поділитися новиною:

Осінній ярмарок

Осінні розваги у дошкільному підрозділі Куп’янського НВК № 2

 Увага! Увага! Спішіть — поспішайте!

Господарі й  гості, глядіть, не минайте!

На ярмарок просим гуртом, поодинці!

Чекають на всіх тут чудові гостинці!

 

         Такими  словами почалися осінні  розваги  «Осінній ярмарок» у  дошкільному підрозділі  Куп’янського НВК № 2, які було проведено 26 та 27 жовтня. Всі педагоги, діти та батьки  вихованців брали  участь у ярмарку. Цей день відзначився  знатною випічкою, виставкою з овочів і фруктів, веселими танцями, співами та цікавими гостями.

         Діти із задоволенням демонстрували свої танцювальні, співочі та артистичні таланти не тільки батькам, а і всім гостям, які завітали на ярмарок. Свято пройшло весело та жваво. Учасники  дійства отримали гарний настрій на весь день. Осінній ярмарок пройшов весело і цікаво, на заключному етапі заходу діти поласували смачним караваєм  та  соковитими яблуками.
Адміністрація дитячого садка висловлює щиру подяку батькам, які взяли активну участь в організації та підготовці цього свята!  

Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок Альбом: Осінній ярмарок
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4030 | Переглядів: 73Дата публікації: 19:01 30.10.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук