Як гарно в лісі восени!
Як гарно в лісі восени!

Поділитися новиною:

Як гарно в лісі восени!

Екскурсія до осіннього лісу учнів 1 класу

Як гарно в лісі восени!
Кленову гілочку торкни -
Вона здригається, бринить,
Немов струни сталева нить.

   За вікном – справжня осінь. Погожі сонячні дні змінюються похмурими дощовими, на зміну холодному ранку приходить ще досить теплий день. Учні 1 класу разом з класним керівником (Кожакіною Л.С.) завітали до осіннього лісу. В лісі вирує життя: звірі й комахи ще не поховались і не всі птахи полетіли у вирій. А яке різнобарв’я. Такого іншим часом не буває. Діти змогли поспостерігати за змінами у живій та неживій природі, навчилися естетично сприймати природу навколо себе, берегти та дбайливо ставитися до неї, а потім працювали над створенням проекту  «В осінньому лісі». Вчимося бачити  неперевершену красу природи!

Альбом: Як гарно в лісі восени! Альбом: Як гарно в лісі восени! Альбом: Як гарно в лісі восени! Альбом: Як гарно в лісі восени! Альбом: Як гарно в лісі восени! Альбом: Як гарно в лісі восени!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4007 | Переглядів: 91Дата публікації: 12:37 27.10.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук