Подорожуємо на канікулах
Подорожуємо на канікулах

Поділитися новиною:

Подорожуємо на канікулах

Екскурсія до м.Харків учнів 5 та 6 класів

   24 жовтня 2017 року учні 5 та 6  класів разом з класним керівником Тарасенко Інною Володимирівною здійснили пізнавальну екскурсію до міста Харкова. Діти відвідали Дробицький яр, де дізнались про трагічні сторінки нашої історії і залишили свої  враження у книзі відгуків цієї пам’ятки. Не менш захоплюючою була екскурсія до музею природи. Учні отримали багато цікавої інформації, яка буде їм у нагоді на уроках природознавства та біології. Після пізнавальної екскурсії діти відпочили у торгівельно-розважальному центрі «Французький бульвар».

   Екскурсію організовано та проведено за підтримки агентства «Надія». Учні, батьки та класні керівники 5, 6 класу Тарасенко І. В. і Мороз Т. С. вдячні Надії Вікторівні («Надія») за допомогу у проведенні цікавої екскурсії.

 

Альбом: Подорожуємо на канікулах Альбом: Подорожуємо на канікулах Альбом: Подорожуємо на канікулах Альбом: Подорожуємо на канікулах Альбом: Подорожуємо на канікулах Альбом: Подорожуємо на канікулах Альбом: Подорожуємо на канікулах Альбом: Подорожуємо на канікулах Альбом: Подорожуємо на канікулах Альбом: Подорожуємо на канікулах
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3993 | Переглядів: 54Дата публікації: 21:48 25.10.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук