А ми тую козацькую славу збережемо!
А ми тую козацькую славу збережемо!

Поділитися новиною:

А ми тую козацькую славу збережемо!

Виховна година в 5 класі

      13 жовтня у 5 класі (класний керівник Тарасенко І.В.) було проведено виховну годину «А ми тую козацькую славу збережемо!»

   Під час заходу учні ділились власними знаннями з історії козацтва, ознайомились з національними традиціями, піснями, стравами, навичками самовдосконалення тіла і духу на прикладах епохи Запорізької Січі.

    Для хлопців були проведені різноманітні конкурси, в яких вони мали можливість випробувати свої фізичні та розумові здібності. Дівчата привітали однокласників з Днем Захисника України і пригостили солодощами.

Альбом: А ми тую козацькую славу збережемо ! Альбом: А ми тую козацькую славу збережемо ! Альбом: А ми тую козацькую славу збережемо ! Альбом: А ми тую козацькую славу збережемо ! Альбом: А ми тую козацькую славу збережемо ! Альбом: А ми тую козацькую славу збережемо ! Альбом: А ми тую козацькую славу збережемо ! Альбом: А ми тую козацькую славу збережемо !
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3895 | Переглядів: 76Дата публікації: 15:46 13.10.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук