Свято Покрови Пресвятої Богородиці - покровительки і заступниці воїнів
Свято Покрови Пресвятої Богородиці  - покровительки і заступниці воїнів

Поділитися новиною:

Свято Покрови Пресвятої Богородиці - покровительки і заступниці воїнів

Година спілкування в 6 класі

       День захисника́ Вітчизни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас  є  Днем Українського козацтва.

       З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, подальшого зміцнення патріотизму  в 6 класі (класний керівник Мороз Т.С.) відбулася година спілкування на тему: «Свято Покрови Пресвятої Богородиці  - покровительки і заступниці воїнів»

      Особливо шанували в Україні Покрову запорозькі козаки. Вона була їхньою заступницею у далеких походах. її зображення завжди було на хрестах, які носили козаки. Священною для кожного козака на Січі була Покровська церква, від порога якої січовики вирушали на захист рідної землі і куди з подякою за порятунок поверталися після походів. Після зруйнування Січі запорожці захопили з собою за Дунай і образ Пресвятої Покрови.

        Україна сьогодні - незалежна держава. Українські Збройні Сили покликані охороняти незалежність рідної землі. І служать наші хлопці сьогодні Батьківщині. Ми любимо свою армію. Служити в ній - справа честі та обов'язку.

Альбом: Свято Покрови Пресвятої Богородиці  - покровительки і заступниці воїнів Альбом: Свято Покрови Пресвятої Богородиці  - покровительки і заступниці воїнів Альбом: Свято Покрови Пресвятої Богородиці  - покровительки і заступниці воїнів Альбом: Свято Покрови Пресвятої Богородиці  - покровительки і заступниці воїнів Альбом: Свято Покрови Пресвятої Богородиці  - покровительки і заступниці воїнів Альбом: Свято Покрови Пресвятої Богородиці  - покровительки і заступниці воїнів
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3865 | Переглядів: 51Дата публікації: 23:43 12.10.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук