Вчитель! Скільки сили треба,щоб навчити нас усіх...
Вчитель! Скільки сили треба,щоб навчити нас усіх...

Поділитися новиною:

Вчитель! Скільки сили треба,щоб навчити нас усіх...

День працівників освіти в Куп'янському НВК №2

    Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у Куп’янському НВК №2. Заздалегідь учні готують привітання, багатокольорові, веселкові плакати, прикрашають школу.

    День у школі розпочавсь з привітання вчителів: звучала гарна музика, учні 9 (класний керівник Руденко О.М.) та 8 (класний керівник Штефан А.В.) класу вчителів віршами та прекрасними  квітами.

    Випускниця закладу, майбутній педагог Чепурко Вікторія провела урок фізики у 7 класі.

   Приємною нотою в цей день також став концерт. Головними учасниками дійства були учні, які привітали вчителів не тільки теплими словами, а й чудовими піснями, сценками та танцями. Всі класи дарували для робітників закладу тепло та радість з усмішкою на обличчі. Одні співали, інші танцювали, показували смішні сценки, робили пародії, розповідали смішні історії про вчителів. Працівники закладу  також підготували ісценовані танці і пісні до свята та здивували своєю майстерністю.

   Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3749 | Переглядів: 162Дата публікації: 15:12 05.10.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук