Побігли разом з UFC
Побігли разом з  UFC

Поділитися новиною:

Побігли разом з UFC

Участь у благодійному марафоні від компанії UFC

   09 вересня 2017 року учні 9 класу нашого закладу прийняли участь  у благодійному марафоні від компанії UFC "Побігли разом з  UFC ". Дистанція пробігу була довжиною близько 2 кілометрів. Учні, разом з іншими учасниками марафону, отримали велике задоволення від участі в ньому. 

   Ми сподіваємось, що традиція проводити такі спортивні змагання залишиться в нашому місті надовго. Адже вони спонукають дорослих і дітей до занять спортом та здорового способу життя.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3532 | Переглядів: 194Дата публікації: 08:46 11.09.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук