Свято першого дзвоника у Куп'янському НВК №2
Свято першого дзвоника у Куп\

Поділитися новиною:

Свято першого дзвоника у Куп'янському НВК №2

Вкраїно мила, вся твоя родина до Знань Криниці знову спрагло йде

   1 вересня у Куп’янському НВК №2 традиційно, по-родинному тепло,  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.           

   День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Привітати учнів, їх батьків та педагогічний колектив закладу завітали почесні гості:

  • Мацегора Генадій Миколайович – депутат Харківської обласної ради;
  • Куксінович Олександр Вікторович – депутат Куп’янської міської ради;
  • Молодан Марина Миколаївна– методист відділу освіти Куп’янської міської ради.

   У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

   Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3489 | Переглядів: 157Дата публікації: 10:34 04.09.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук