Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Табір з денним перебуванням \"Чемпіон\"

Поділитися новиною:

Табір з денним перебуванням "Чемпіон"

ХІV день роботи табору (прощання з табором)

   Ось і настав день закриття  табору „Чемпіон”.   Діти були трішки засмучені,  але в повітрі все одно  відчувалося свято. Закриття табору розпочалося  з гри «Квест «У пошуку скарбів»». Вихованці поділились на 3 групи: «Локомотив», «Спортсмени» та «Хлєбушек». Кожна група отримала карту пошуку скарбу. Діти пройшли 5 станцій, на яких виконували різноманітні завдання. Остання станція мала назву «Острів скарбів». На острові капітани повинні були знайти скарб, найспритнішим виявився капітан групи «Локомотив», він знайшов скабр (морозиво) та поділився ним з усіма вихованцями.

   Завершився день святковим концертом та врученням грамот найактивнішим вихованцям табору.Також  учні  мали змогу поділитися веселими моментами, які трапилися  з ними в таборі, попрощатися  з новими друзями. Тож ми всі  з нетерпінням будемо чекати наступну табірну  зміну, яка буде наступного літа.

Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3223 | Переглядів: 173Дата публікації: 15:14 16.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук