Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Табір з денним перебуванням \"Чемпіон\"

Поділитися новиною:

Табір з денним перебуванням "Чемпіон"

ХІІІ день роботи табору

   Хай береже Господь наші сім'ї та наших діточок. Саме з такою метою вихованцы табору "Чемпіон" 15 червня відвідали пізнавальну екскурсію до Храму Петра і Февронії, що нещодавно був збудований на Ківшарівці. Дуже багато корисного для духовного розвитку людини дізналися діти. І як правильно ставити свічки, і навіщо людина креститься при народженні, як креститися правильно, навіщо носити хрестик, як звертатися до ікон і образів, як просити і дякувати Богу, хто такий Бог і за що його люблять люди. Наприкінці екскурсії дітей пригостили смачним чаєм і тортиком, та це також було з повчальною метою. Бо тепер діти знають, що їсти треба починати з молитви та Божого благословення і тільки тоді, коли кожен сидить за столом і має їжу. Щоб беріг Господь діточок, в храмі їм подарували маленькі іконки з зображенням Різдва Христового. 
Сподіваємося,  що цей захід піде дітям на користь і вони будуть робити в житті добрі справи.

   13 день табору (передостанній) був насичений подіями. Після відвідування Храму святих Петра і Февронії діти повернулись до табору, де, після обіду, було проведено захід "Моя улюблена іграшка". Всі вихованці табору принесли з дому свої найулюбленіші іграшки, та розповіли про них цікаві історії.

Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3207 | Переглядів: 119Дата публікації: 15:20 15.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук