Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Табір з денним перебуванням \"Чемпіон\"

Поділитися новиною:

Табір з денним перебуванням "Чемпіон"

ХІІ день роботи табору

   14 червня-ХІІ день роботи табору. Сьогодні вихованці табору відвідали пожежну частину селища Куп'нськ-Вузловий.Під час екскурсії діти спочатку оглянули приміщення, де знаходяться пожежники, одяг, у якому гасять пожежі, як вони приступають до роботи в разі виклику пожежної машини на місце аварії. Потім діти оглянули приміщення пожежної частини, місце, де знаходяться машини, і чим вони обладнані. Вихованці табору запитали в екскурсовода, у яких випадках вогонь гасять піною, а в яких — водою, і занотувати собі в зошити, оскільки де дуже важливо знати. Екскурсовод ознайомив присутніх з історією виникнення пожежної служби. Діти зрозуміли, що служба пожежників дуже важлива, хоч і небезпечна. Сюди приходять працювати сміливі і мужні люди, котрі йдуть у саме пекло вогню, щоб врятувати людей, тварин і людське майно, тому гратися з викликом пожежної служби суворо заборонено. Діти розпитали у пожежників, яку посильну допомогу самі учні можуть запропонувати, щоб стало менше пожеж і нещасних випадків з вогнем. (Пояснювати іншим дітям у школі, в дитсадку про те, яке лихо може принести гра з вогнем; забороняти розпалювати вогнища біля садиб, сараїв, стогів сіна, поблизу поля зі збіжжям і т. ін.). А потім було найнесподіваніше видовище-пожежний потяг. Захопленню дітей не було меж.

   Наприкінці екскурсії ми зробили висновок про те, що пожежне господарство просто необхідне для мешканців міст, сіл для того, щоб вони жили у безпеці. Тому пожежні автомобілі повинні бути завжди в порядку, готові щосекунди до виїзду на місце пригоди, а пожежники завжди мають бути готові до боротьби з вогнем. Бо, як кажуть у народі: «Вогонь і вода — то найбільша біда». 

Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3196 | Переглядів: 106Дата публікації: 15:27 14.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук