Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Табір з денним перебуванням \"Чемпіон\"

Поділитися новиною:

Табір з денним перебуванням "Чемпіон"

ХІ день роботи табору

  13 червня -11 день роботи табору. Хоч погода була сумною, настрій у всіх вихованців не піддавався погодним умовам. Розпочався день із захопливого та повчального заходу - бібліотечного уроку "Історія книжкової ілюстрації", який провела завідуюча бібліотекою Куп'янського НВК №2 Юлія Олексіївна. Під час проведення уроку діти дізнались про історію розвитку книжкової ілюстрації, про традиції книжкових ілюстрацій та охоче взяли участь у конкурсі "відгадай книжку за ілюстрацією до неї".

  Після обіду в актовій залі проводився конкурс "Містер табору-2017". Жюрі було дуже важко обрати найкращого, найкмітливішого, найвинахідливого хлопця табору, але переможець повинен бути. Тож, переможцем конкурсу "Містер табору-2017" став вихованець ІІ (мовного) загону Тітов Кирило. 

Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3184 | Переглядів: 108Дата публікації: 14:47 13.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук