Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Табір з денним перебуванням \"Чемпіон\"

Поділитися новиною:

Табір з денним перебуванням "Чемпіон"

ХІ день роботи табору

  13 червня -11 день роботи табору. Хоч погода була сумною, настрій у всіх вихованців не піддавався погодним умовам. Розпочався день із захопливого та повчального заходу - бібліотечного уроку "Історія книжкової ілюстрації", який провела завідуюча бібліотекою Куп'янського НВК №2 Юлія Олексіївна. Під час проведення уроку діти дізнались про історію розвитку книжкової ілюстрації, про традиції книжкових ілюстрацій та охоче взяли участь у конкурсі "відгадай книжку за ілюстрацією до неї".

  Після обіду в актовій залі проводився конкурс "Містер табору-2017". Жюрі було дуже важко обрати найкращого, найкмітливішого, найвинахідливого хлопця табору, але переможець повинен бути. Тож, переможцем конкурсу "Містер табору-2017" став вихованець ІІ (мовного) загону Тітов Кирило. 

Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3184 | Переглядів: 139Дата публікації: 14:47 13.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук