Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Табір з денним перебуванням \"Чемпіон\"

Поділитися новиною:

Табір з денним перебуванням "Чемпіон"

VІІІ день роботи табору

  08 червня - восьмий день роботи табору пройшов під гаслом "Бистріше. Вище. Сильніше".  Після сніданку на стадіоні селища Цукрозаводу було проведено спортивні змагання "Веселі старти". Участь у змаганнях брали майже всі вихованці табору "Чемпіон". Діти поділились на чотири команди: "Чемпіони", "Спортсмени", "Батончики", "Кока-кола". Боротьба за перше місце була напруженою і нелегкою. Але переможець повинен бути і ним стала команда "Чемпіони". 

   Після обіду ІІ загін табору відвідав краєзнавчий музей міста Куп'янська. В музеї діти дізнались багато нової інформації про колишніх мешканців нашої планети-динозаврів. ІІ та ІІІ загони в цей час слухали захопливу розповідь бібліотекаря нашого закладу про довідникову літературу.

Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3163 | Переглядів: 80Дата публікації: 09:47 12.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук