Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Табір з денним перебуванням \"Чемпіон\"

Поділитися новиною:

Табір з денним перебуванням "Чемпіон"

VІІ день роботи табору

   Сьомий день роботи табору був насичений подіями. Після сніданку в актовій залі було проведено загальнотабірний конкурс "Міс табору- 2017". Кожен загін представляла одна учасниця. Дівчатка змагались у декілька етапів: І - візитка, ІІ-конкурс хазяюшок, ІІІ- ерудиція, ІV - домашнє завдання. Кожна конкурсантка намагалась бути найкращою, але, нажаль, переможиця може бути тільки одна. Для жюрі це було непростим випробуванням - обрати кращу з кращіх. Тому І місце зайняла вихованиця ІІІ загону, а дівчатка з І та ІІ загонів поділили між собою ІІ місце.

   Після обіду І та ІІІ загони табору відвідали краєзнавчий музей міста Куп'янська. Повернулись із музею з гарним настроєм та покращеними знаннями про рідний край.

Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3137 | Переглядів: 66Дата публікації: 08:18 08.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук