Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас!
Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас!

Поділитися новиною:

Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас!

Випускний вечір в дитячому підрозділі

   Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в наш дошкільний підрозділ – і вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку. Настав цей довгоочікуваний день – випускний – перший крок дитини у доросле життя. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді біля дошки, оцінки і домашні завдання…

   Святково прибраний музичний зал у дошкільному підрозділі Куп’янського НВК №2. Весело всміхається травень. Під звуки музики і оплески батьків виходять самі винуватці свята - випускники.

   В продовж свята діти багато співали, танцювали. Випускники дякували своїм вихователям, нянечкам всьому персоналу  закладу, які так дбайливо про них піклувалися.

   Колектив дошкільного підрозділу вірить, що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя.

Альбом: Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас! Альбом: Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас! Альбом: Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас! Альбом: Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас! Альбом: Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас! Альбом: Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас! Альбом: Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас! Альбом: Прощавай, садок дитячий! Ми йдемо у перший клас!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3127 | Переглядів: 53Дата публікації: 12:12 07.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук