Подорож до Харкова
Подорож до Харкова

Поділитися новиною:

Подорож до Харкова

Учні 8 класу подорожуть на канікулах

   Ще в травні учні 8 класу (класний керівник Руденко О.М.) виграли у фестивалі графіті для школярів і молоді «Зроби своє місто кращим і яскравішим» поїздку до міста Харкова для відвідування Малої Південної залізниці та Еко парку від народного депутата України Остапчука В. М.. 01 червня відбулась довгоочікувана подорож.

   Екскурсія була дуже пізнавальною і веселою.Впродовж неї діти дізнались більше про професію залізничника, історію створення та розвитку Малої Південної залізниці та багато іншої цікавої інформації про залізничну справу.

   Про Еко парк можна казати не зупиняючись. Учні 8 ккласу із захопленням насолоджувались красою оформлення парку, спілкувались із тваринками у контактних вольєрах. 

   День пройшов непомітно, навіть не хотілось повертатись додому. Учні та батьки нашого закладу висловлюють подяку Народному депутату України Остапчуку В.М. та його команді помічників, які організували відпочинок дітей.

Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3122 | Переглядів: 51Дата публікації: 06:08 07.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Пришкільний табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Дистанційне навчання
Інформація для випускників
Пошук