Подорож до Харкова
Подорож до Харкова

Поділитися новиною:

Подорож до Харкова

Учні 8 класу подорожуть на канікулах

   Ще в травні учні 8 класу (класний керівник Руденко О.М.) виграли у фестивалі графіті для школярів і молоді «Зроби своє місто кращим і яскравішим» поїздку до міста Харкова для відвідування Малої Південної залізниці та Еко парку від народного депутата України Остапчука В. М.. 01 червня відбулась довгоочікувана подорож.

   Екскурсія була дуже пізнавальною і веселою.Впродовж неї діти дізнались більше про професію залізничника, історію створення та розвитку Малої Південної залізниці та багато іншої цікавої інформації про залізничну справу.

   Про Еко парк можна казати не зупиняючись. Учні 8 ккласу із захопленням насолоджувались красою оформлення парку, спілкувались із тваринками у контактних вольєрах. 

   День пройшов непомітно, навіть не хотілось повертатись додому. Учні та батьки нашого закладу висловлюють подяку Народному депутату України Остапчуку В.М. та його команді помічників, які організували відпочинок дітей.

Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова Альбом: Подорож до Харкова
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3122 | Переглядів: 115Дата публікації: 06:08 07.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук