Пришкільний табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Пришкільний табір з денним перебуванням \"Чемпіон\"

Поділитися новиною:

Пришкільний табір з денним перебуванням "Чемпіон"

Здорові діти - здорова нація

              З 29 травня 2017 року при Куп'янському НВК №2 почав свою роботу пришкільний табір з денним перебуванням   "Чемпіон". Метою роботи табору є: якісне проведення оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення зайнятості учнівської молоді під час канікул, збереження та підтримка дитячих оздоровчих закладів, створення належних умов для освітньої, культурно – виховної та спортивної роботи з дітьми під час літніх канікул.

  

Робота   табору  розпочалась  з Дня Знайомств. Всіх розподілили по загонах, ознайомили з режимом роботи табору, правилами  поведінки та обов’язками.  Планета Знайомств зібрала в своє дружнє коло  3 загони – «Олімпійське Лелеченя», «Smile»(мовний загін), «Покемони».

 Всі дружно і старанно працювали над оформленням загонових куточків та готували святкові номери  присвячені до урочистого відкриття табору „Чемпіон”.. Була проведена  лінійка на  якій було оголошено план роботи на  30.05. 2017 року.

В кінці дня – було проведено свято відкриття табору та святкова дискотека.

Детальніше про роботу табору можна дізнатись тут

Альбом: Пришкільний табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Пришкільний табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Пришкільний табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Пришкільний табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Пришкільний табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Пришкільний табір з денним перебуванням "Чемпіон" Альбом: Пришкільний табір з денним перебуванням "Чемпіон"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3071 | Переглядів: 106Дата публікації: 22:21 01.06.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук