Останній дзвоник
Останній дзвоник

Поділитися новиною:

Останній дзвоник

Подає в ранковій тиші школа Дзвоника останні позивні...

Подає в ранковій тиші школа
Дзвоника останні позивні...

   Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно ви боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у вас все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда і т.д.

   26 травня останній дзвоник продзвенів і для учнів Куп’янського НВК №2. Розпочали урочистості із Державного Гімну України, який найгучніше підспівували учні початкової ланки. 

   Лунали вітання від гостей, які завітали до нас на свято:

  • Куксинович Олександр Вікторович -  депутат міської ради;
  • Канівцова Оксана Теодорівна- методист відділу освіти Куп’янської міської ради.

   Найкращі учні цього навчального року були нагороджені похвальними грамотами.

   Танцювальні колективи учнів 1 класу та спортивно-бального танцю «Тріумф» подарували всім присутнім на святі свої запальні таночки. Здивував і колектив чарівних працівниць Куп’янського НВК №2 «Мікс вумен».

   Із піднесеним настроєм учні 1-9 класів разом зі своїми класними керівниками зайшли до школи на останній урок 2016/2017 навчального року.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/3060 | Переглядів: 186Дата публікації: 21:18 31.05.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук