Безпека на дорозі – безпека життя
Безпека на дорозі – безпека життя

Поділитися новиною:

Безпека на дорозі – безпека життя

Урок безпеки дорожнього руху у 4-А класі

  В рамках проведення двотижневика «Увага, діти!»,  12 травня для учнів 4-А класу (класний керівник Кожакіна Л.С.) було проведено урок безпеки дорожнього руху за темою «Безпека на дорозі – безпека життя»

Усі мають пам’ятати,

Що на дорозі не варто жартувати.

  Ми з вами живемо у місті, тому щодня, перебуваємо в ролі учасника дорожнього руху. Переходимо дорогу – ми пішоходи, рухаємося міським транспортом – пасажири, а якщо маємо власний транспорт, то час від часу стаємо водіями. Для виконання цих ролей ми повинні знати правила дорожнього руху, та засоби його регулювання.

  Порушуючи правила дорожнього руху, ми наражаємо себе на смертельну небезпеку. Тож, щоб не сталося лиха ми повинні знати елементарні правила дорожнього руху, основні засоби його регулювання, вміти правильно переходити через дорогу та переводити своїх менших братів та сестер, розрізняти типи дорожніх знаків, щоб завчасно скористатися інформацією для своїх подальших дій.

Альбом: Безпека на дорозі – безпека життя Альбом: Безпека на дорозі – безпека життя Альбом: Безпека на дорозі – безпека життя Альбом: Безпека на дорозі – безпека життя Альбом: Безпека на дорозі – безпека життя Альбом: Безпека на дорозі – безпека життя
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2880 | Переглядів: 80Дата публікації: 13:14 12.05.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Інформація для випускників
Пошук