Міський конкурс «Учень року»
Міський конкурс «Учень року»

Поділитися новиною:

Міський конкурс «Учень року»

Вітаємо переможця міського конкурсу «Учень року» у номінації «Спортсмен року» - учня Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Вишняка Дениса!

 Переможець міського конкурсу «Учень року» у номінації «Спортсмен року» - учень Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Вишняк Денис!

  05.05.2017 в актовій залі загальноосвітньої школи №4 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців міського конкурсу «Учень року». До номінації «Спортсмен року» було заявлено 9 спортсменів з різних навчальних закладів міста. Кращого з кращих журі обирало серед велосипедистів, боксерів, борців, футболістів та каратистів. Переможцем міського конкурсу «Учень року» у номінації «Спортсмен року» став Вишняк Денис -  боксер, учень 5 класу НВК №2!

   Серед вагомих досягнень Дениса у 2016-2017 навчальному році :

- 1 місце у Чемпіонаті України з кікбоксингу W.P.K.A. серед юніорів, старших юнаків та юнаків  у ваговій категорії до 50 кг , у розділі семібоксинг;

- 1місце у Чемпіонаті Харківської області  з кікбоксингу W.P.K.A. серед старших юнаків у ваговій категорії до 50 кг , у розділі лайт-контакт;

- 1 місце у Чемпіонаті України з кікбоксингу W.P.K.A.  серед школярів у ваговій категорії до 50 кг , у розділі лайт-контакт.

 Дениса було нагороджено пам’ятною статуєткою та грошовою премією  від благодійного фонду Олега Лущика.

    Вітаємо з перемогою і бажаємо нових звершень! 

Альбом: Міський конкурс «Учень року» Альбом: Міський конкурс «Учень року» Альбом: Міський конкурс «Учень року» Альбом: Міський конкурс «Учень року» Альбом: Міський конкурс «Учень року» Альбом: Міський конкурс «Учень року» Альбом: Міський конкурс «Учень року»
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2878 | Переглядів: 138Дата публікації: 12:37 12.05.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук