Цей день в історії….
Цей день в історії….

Поділитися новиною:

Цей день в історії….

Конкурс літературно-музичних композицій, присвячених Дню Пам'яті та Примирення

Цей день в історії….
Ні, не забути нам !
Завжди палатиме вічною славою й вічним вогнем
Подвиг, освячений битвами ратними і переможним , омріяним днем ….

     72 роки віддаляє нас від Другої світової війни. Для історії це незначний проміжок, а для людства – історія трьох поколінь. Пережите в роки війни продовжує жити в долях тих, хто був на фронті і тих, хто народився після війни. І минуле постає перед нами, як період величезної стійкості і безприкладного подвигу нашого народу. А величне ніколи не може бути викреслене з пам`яті. Тому що пам`ять про співвітчизників, які віддали в ім`я свого народу найдорожче – життя, завжди вважалося святинею.
     5 травня в актовій залі Куп’янського НВК №2 було проведено конкурс літературно-музичних композицій, присвячених Дню Перемоги. В конкурсі прийняли участь учні 5-9 класів. Кожен конкурсний номер відрізнявся оригінальністю та якістю виконання. До складу журі, крім адміністрації закладу ввійшов і почесний гість Куп’янського НВК №2, ветеран війни Лазарєв Іван Максимович.

За підсумками журі, місця розподілились наступним чином:

1 місце – творчий   колектив 9 класу (класний керівник Петренко І.М.);

2 місце – творчий колектив 8 класу (класний керівник Руденко О.М.);

3 місце – колектив 5 класу (класний керівник Мороз Т.С.).

Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів,
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.
І доки є пам`ять в людей і живуть матері,-
До тоді й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії…. Альбом: Цей день в історії….
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2877 | Переглядів: 153Дата публікації: 11:16 12.05.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук