Запобігти, врятувати, допомогти
Запобігти, врятувати, допомогти

Поділитися новиною:

Запобігти, врятувати, допомогти

Проведення Дня цивільного захисту в закладі

   Згідно плану роботи Куп'янського навчально-виховного комплексу № 2 Куп'янської міської ради Харківської області на 2016/2017 навчальний рік та наказу від 05.01.2017 № 14 «Про підготовку і проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини в закладі» 28 квітня 2017 року був проведений День цивільного захисту. Метою якого стало закріплення учнями вмінь, навичок щодо забезпечення та захисту здоров’я і життя під час надзвичайних ситуацій, користування засобами індивідуального захисту, надання першої медичної самодопомоги та взаємодопомоги; практичне відпрацювання учнями, педагогічним та обслуговуючим персоналом навчального закладу дій за планами реагування на надзвичайні ситуації.

   На першому уроці з учнями 2-9 класів класні керівники провели тематичні заняття з питань ЦЗ.

   На другому уроці для учнів 5-9 класів виступила агітаційна бригада «Ми обираємо життя» з питань здорового способу життя у розрізі знань з ЦЗ.

   На третьому уроці для учнів 2-А, 2-Б та учнів 4-А, 4-Б класів учителями фізичної культури була проведена спортивна естафета «Школа виживання».

   На четвертому уроці для учнів 7-9 класів медична сестра закладу організувала практичні заняття «Надання першої медичної допомоги».

   Протягом перерв учні мали змогу переглядати відеофільми та мультфільми з ЦЗ і познайомитися з виставкою малюнків «Безпека життя понад усе».

   Після сигналу «Увага, всім!» ланкою охорони громадського порядку та педагогічними працівниками закладу відповідно до плану евакуації під час виникнення НС було чітко організовано евакуацію учнів за територію закладу.

   Поставлені мета та завдання були вирішені успішно. Організований та змістовно проведений День ЦЗ був ретельно й продумано спрямований за всіма напрямками.

Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя Альбом: Ми обираємо життя
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2819 | Переглядів: 188Дата публікації: 09:04 05.05.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук