Ми - не безліч стандартних я, ми - безліч всесвітів різних
Ми - не безліч стандартних я, ми - безліч всесвітів різних

Поділитися новиною:

Ми - не безліч стандартних я, ми - безліч всесвітів різних

Сольний концерт Діани Пономарьової

  У 8 класі нашого закладу навчається дуже сором’язлива та добра дівчинка – Діана Пономарьова. Саме через її скромність не всі учні та робітники закладу знають, що Діана  дуже талановита акордеонистка.

  Діана підтверджує закон, що талановита людина талановита у всьому. Вона дуже добре вчиться в школі, є центрфорвардом дівочої шкільної команди з футболу, вдало грає в настільний теніс.

  Нарешті, Діана зважилася на власний сольний концерт. І хоча її концерт проходив у маленькій залі музичної школи, він був майже професійним!

 Ми пишаємось ученицею 8 класу Діаною Пономарьовою та бажаємо їй творчих успіхів, натхнення та здійснення всіх задумів.

Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2769 | Переглядів: 155Дата публікації: 14:26 28.04.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук