Молодь за здоровий спосіб життя!
Молодь за здоровий спосіб життя!

Поділитися новиною:

Молодь за здоровий спосіб життя!

ІХ міський зліт-фестиваль агітбригад «Молодь обирає здоров’я»

  На сучасному етапі розвитку суспільства пріоритетним напрямом виховного процесу є формування у дітей та учнівської молоді моральних цінностей, що виробила цивілізація протягом тисячоліть свого існування. 

  Як свідчить світовий досвід, головним чинником, котрий найбільше зумовлює стан здоров’я, є спосіб життя, який ведуть діти і молодь. І перспектива поліпшення громадського здоров’я найбільше пов’язана з системною діяльністю щодо формування здорового способу життя населення. Формування здорового способу життя є набагато ефективнішою й економічно доцільнішою стратегією, ніж постійне збільшення витрат на лікування наслідків нездорового способу життя, яке не забезпечує бажаного результату. 

  Вже традиційно, щороку, Куп’янський навчально – виховний комплекс №2 радо зустрічає педагогів – тренерів та підлітків – інструкторів державних програм щодо здорового способу життя.

 26 квітня відбувся ІХ міський зліт-фестиваль агітбригад «Молодь обирає здоров’я» метою якого є популяризація та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам в учнівському середовищі засобами мистецтва, виявлення та підтримка талановитої молоді.

  У фестивалі взяли участь усі загальноосвітні заклади міста Куп’янська. Команда нашого закладу «БЕМЗ» складалася з восьми талановитих, яскравих, веселих, креативних учнів: Логвиненко Влада, Кононенко Єлизавети, Земляченко Аліни, Сидоренко єлизавети, Запарова дениса. Суркова Дмитра, Меркулової Карини, Верхотурової Дар’ї та їх керівника Руденко О.М.

  Учасники агітбригад закликали пропагувати здоровий спосіб життя, викликати прагнення зберігати та зміцнювати здоров'я, мати бажання підтримувати та відновлювати його.

  Після творчих виступів було проведено квест, який складався зі станцій: «Прислів’я та приказки», «Музична», «Вікторина», «Артикуляція».

  Підсумком було креативне завдання «виступ-враження від участі у квесті», з яким підлітки справилися на «відмінно».

  Завідувач психологічного центру відділу освіти Куп’янської міської ради Мороз Н.Г. тепло привітала учасників зльоту та вручила їм іменні сертифікати.

  Тож варто пам’ятати: «Здоров'я - це справжня радість життя. Це велике щастя людини, і це щастя - у твоїх руках».

  Молодь за здоровий спосіб життя!

  Ми вдячні всім, хто підтримує здоровий спосіб життя, хто бореться зі шкідливими звичками, адже здоров’я молоді є гарантом здоров’я всієї нації.

Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя! Альбом: Молодь за здоровий спосіб життя!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2765 | Переглядів: 192Дата публікації: 11:21 28.04.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук