Відвідування музею унікальних мінералів
Відвідування музею унікальних мінералів

Поділитися новиною:

Відвідування музею унікальних мінералів

Виставка "Смачні камінці"

  Зацікавленість людства природним каменем виникла ще за прадавніх часів. З каменю виготовляли знаряддя праці, зброю, посуд, амулети. Пізніше камінь використовували у будівництві житла і різноманітних споруд, виготовляли з нього фарби, виплавки металів... Але цікавість людства до природного каменю була не тільки утилітарна. Люди з давніх давен оцінили чарівну красу окремих різновидів каменю і використовували їх для виготовлення прикрас.

  Познайомити людину з чарівно-загадковим світом природного каменю, величезним розмаїттям мінералів, гірських порід, руд, палеонтологічних знахідок, навчити цінувати і оберігати природне середовище саме й покликані геологічні (мінералогічні) музеї.

  Саме представники одного з таких музеїв України завітали в гості до нашого закладу, щоб вразити експонатами. Найзахопливішим видовищем була виставка каменів, схожих на їжу.Колекція музею нараховує експонати більш, ніж з ста страв: цукерки і котлетки, булочки та хліб, сало і шашлик, курячі ніжки, печені яблучка, сардельки і багато іншого. Схожі колекції є лише у США та Китаї. Під час екскурсії відвідувачі дізналися про скам’янілі мушлі, яким 65 млн. років, про зуби акули  Мегалодон, яка мешкала на землі 50 млн. років тому, про зуб і кіготь Тиранозавра Рекс, про зуб мамонта і т.д. Їм показали різні, дуже красиві мінерали і навіть Мармарошські діаманти. Стільки здивованих облич давно не бачили стіни актової зали Куп’янського НВК №2. Учні закладу із захопленням слухали розповіді екскурсовода музею про різноманітні цікаві знахідки археологів.

  Із отриманими новими знаннями про мінерали та археологію, з чудовим настроєм та сповнені захопливих вражень та вдячності учні повертались до класних кімнат. 

Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів Альбом: Відвідування музею унікальних мінералів
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2611 | Переглядів: 196Дата публікації: 12:40 10.04.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук