Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»
Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Поділитися новиною:

Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Хай буде планета красива й зелена Для щастя, добра і для тебе й для мене!

   Кожного року у Куп’янському НВК №2 приділяється належна увага догляду за пришкільною територією. І цьогоріч,  учні і працівники закладу, долучившись до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», очистили територію шкільного подвір’я та прилеглих ділянок від минулорічного листя та сміття. Адже чистота і охайність природи підносять настрій, сповнюють життя позитивними емоціями, формують почуття прекрасного, але для того, щоб милуватися  красою навколо себе, потрібно заздалегідь про це потурбуватися.

   Ми не залишились байдужими до акції, довівши це згуртованою працею та піднесеним настроєм під час прибирання та благоустрою рідного міста.

Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2599 | Переглядів: 86Дата публікації: 15:03 07.04.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук