Виховна година-конференція „Вибір є завжди у кожного з нас”
Виховна година-конференція „Вибір є завжди у кожного з нас”

Поділитися новиною:

Виховна година-конференція „Вибір є завжди у кожного з нас”

Ваше здоров’я — є результат любові до самого себе

  7 квітня відзначається Всесвітній день здоров'я. У його святкуванні беруть участь 190 держав світу.Ця святкова дата покликана допомогти людям оцінити, як багато в житті людини значить здоров'я.

  Саме тому виховна година у 8 класі (класний керівник Руденко О.М.) була присвячена такій важливій, значимій для всіх темі, як здоров'я, адже здоров'я - одна з основних умов щастя людини.

  Виховна година-конференція на тему: „Вибір є завжди у кожного з нас” була проведена з метою формування   позиції   протидії  всім   небезпечним   для здоров’я  та життя явищам:  наркотикам,  алкоголю,  палінню; пропагування здорового способу життя; звернути увагу учнів до свідомого негативного ставлення до шкідливих звичок, стимулювання учнів до зміни стереотипів поведінки на користь здорового способу  життя.

  Під час проведення виховної години, до перегляду було представлено декілька відеофільмів: «Експеримент із сигаретами», «Шкода куріння», «Вплив алкоголю на організм людини»,  « Наркотики - безпечна гра?». Діти виступили з підготовленими доповідями про користь здорового способу життя.

  Учні 8 класу розширили знання  про негативні наслідки куріння та алкоголю для всього суспільства та зробили висновки про те, що кожна  людина  повинна знати, що нікотин, алкоголь, наркотики – отрута, яка знищує людину, руйнуючи здоров’я, послаблюючи волю, позбавляючи людину життєвих і моральних цінностей. Зрозуміли, що треба ставитись з повагою до свого організму та поважати здоров’я оточуючих,  вести здоровий спосіб життя. Здоровим бути модно!

  У Всесвітній день здоров’я  ми бажаємо всім його надійного зберігання.

  Всім нам - бути здоровими і життєрадісними! Зі святом нас!

Альбом: Виховна година-конференція „Вибір є завжди у кожного з нас” Альбом: Виховна година-конференція „Вибір є завжди у кожного з нас” Альбом: Виховна година-конференція „Вибір є завжди у кожного з нас” Альбом: Виховна година-конференція „Вибір є завжди у кожного з нас” Альбом: Виховна година-конференція „Вибір є завжди у кожного з нас”
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2596 | Переглядів: 115Дата публікації: 13:01 07.04.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук