Міський етап обласної виставки-конкурсу писанкарства «Українська Великодня писанка»
Міський етап обласної виставки-конкурсу писанкарства «Українська Великодня писанка»

Поділитися новиною:

Міський етап обласної виставки-конкурсу писанкарства «Українська Великодня писанка»

І знову перемога

   Великдень – одне з найдавніших та найшанованіших свят у народі. Свято Пасхи супроводжується багатьма звичаями та обрядами. Та найдревніший обряд, який зберігся і понині, є разкрашування яєць. Тому найчастіше перед  Великоднем проводяться виставки писанок та крашанок.

   Учні  нашого закладу також з нетерпінням чекають на Пасху – і дорослі, і малі. Підтвердженням цьому є активна участь у міському етапі обласної виставки-конкурсу писанкарства «Українська Великодня писанка». Участь у підготовці експонатів взяли усі учнівські колективи школи, разом із вчителями та батьками. Фантазія, ідеї і їх втілення просто вражали.

   За рішенням журі конкукурсу, визначено переможців:

І місце – робота Коваленко Владислави та Коваленко Вікторії,  учениць 2-Б класу «Великодня радість»;

ІІ місце – колективна робота учнів 5-9 класу «Світлий Великдень»;

   Проведення таких тематичних заходів залучає дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва; виховує в них національно-патріотичні почуття, гордість за свою країну, рідний край; надає учням можливість виявити свою індивідуальність; сприяє зміцненню дружніх стосунків у колективах, розвитку згуртованості, надихає на спільну творчу діяльність.

Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2577 | Переглядів: 88Дата публікації: 13:32 06.04.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук