Виховання патріотизму та любові до мистецтва
Виховання патріотизму та любові до мистецтва

Поділитися новиною:

Виховання патріотизму та любові до мистецтва

Подорож до міста Харків учнів 6 класу

  Екскурсія до міста Харків для учнів 6 класу почалась з відвідування меморіалу Бабин Яр. Метою екскурсії було нагадати про трагедію Бабиного Яру і ознайомити учнів із Харківським меморіальним комплексом. Екскурсовод розповіла про період тимчасової окупації міста німецько-фашистськими військами, про розстріли, про все, що відбувалося в Харкові та в Бабиному Яру в ті страшні роки.

  Сповнені співчуття та відчуттям патріотизму діти приїхали до наступної зупинки своєї подорожі до міста Харків.

  «Аленький цветочек». Саме таку виставу 22 березня цього року переглянули учні 6-го класу у Харківському театрі юного глядача.

  Вистава захопила з першої хвилини і дала оговтатися тільки по закінченню дійства. Ніхто не відривав погляду від сцени, тільки раз по раз лунали гучні оплески акторам за чудову гру, прекрасні пісні та танці.

  Всю помпезність дійства створювали масові сцени: костюми,пісні, танці, і, звичайно, гра акторів. Навіть не можна визначити, хто грав краще: всі виконували свої ролі пречудово, і саме тому у кожного глядача сяяла посмішка на обличчі, а їхні оплески вдячності лунали все голосніше та голосніше.

  По закінченню вистави, вдячні глядачі довго не хотіли відпускати артистів зі сцени, аплодуючи їм стоячи.

  Учні одержали масу задоволення від вистави, бо доторкнулися до живого театру, побували в його аурі, вдихнули театрального повітря, відчули таємничість казки-феєрії.

  Завершили свою поїздку учні у боулінгу, від якого теж отримали масу задоволення, а потім з масою приємних вражень і емоцій знову повертались додому.

Альбом: Виховання патріотизму та любові до мистецтва Альбом: Виховання патріотизму та любові до мистецтва Альбом: Виховання патріотизму та любові до мистецтва Альбом: Виховання патріотизму та любові до мистецтва Альбом: Виховання патріотизму та любові до мистецтва Альбом: Виховання патріотизму та любові до мистецтва Альбом: Виховання патріотизму та любові до мистецтва Альбом: Виховання патріотизму та любові до мистецтва
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2554 | Переглядів: 105Дата публікації: 22:48 03.04.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук