Виховна година "Славетні українці"
Виховна година \"Славетні українці\"

Поділитися новиною:

Виховна година "Славетні українці"

Усі ми – це наша родина, це наша сім’я, це наша Україна

    Велич кожного краю — в людях, які тут живуть. І особливо в тих людях, котрі своїми справами зробили внесок у розвиток науки, культури .                                                                                                   
   Чи знаємо ми славетних українців? Україна славиться своїми людьми – це і діячи минулого, відомі актори, співаки, спортсмени, які творять історію нашої держави. Вони є прикладом служіння своєму народу, того як треба працювати, досягати поставленої мети.

     3 квітня 2017 року учні 3 класу на виховній годині "Славетні українці" дізналися про видатні постаті нашої країни минулих років та сьогодення. В Україні таких людей багато, людей, які принесли користь суспільству.

      Розповідали учні про Київських князів, козацьких гетьманів, письменників, культурних діячів, вчених та наших сучасників.

      Протягом заходу учні 3 класу переконались, що у світі багато видатних людей. Усі вони талановиті, і з багатьох хотілось би брати приклад. Ті, хто досяг найбільших висот у житті, як правило, досягали всього цього своїми зусиллями, своєю власною важкою працею. 
      Тому вони є взірцем для нас! Будемо докладати великих зусиль, щоб бути схожими на них!
Альбом: Виховна година "Славетні українці" Альбом: Виховна година "Славетні українці" Альбом: Виховна година "Славетні українці" Альбом: Виховна година "Славетні українці" Альбом: Виховна година "Славетні українці" Альбом: Виховна година "Славетні українці"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2552 | Переглядів: 359Дата публікації: 20:40 03.04.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук