День українського добровольця
День українського добровольця

Поділитися новиною:

День українського добровольця

Хлопці-добровольці, ви прийдіть живими! Хай минають кулі вас у цій війні.

    З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 14 березня 2017 року в Куп’янському НВК №2 було проведено тематичні заходи (виховні години, інформаційні хвилинки, перегляд тематичних документальних фільмів) до Дня українського добровольця.

     Це свято справжніх патріотів - людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності. 

   Також учні закладу долучились до благодійної акції «На крилах добра», яку проводить Куп’янська громадська організація «Куп’янський ГРОМ», та зібрали скриньку смаколиків, щоб привітати українських воїнів, які знаходяться в зоні АТО, зі святом весни.
   У цей день ми бажаємо всім добровольцям здоров’я, життєвого благополуччя, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень та нових звершень.

Кинули дивани, вимкнули новини
І нові події створюють самі.
Хлопці-добровольці, ви прийдіть живими!
Хай минають кулі вас у цій війні.

 

Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця Альбом: День українського добровольця
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2380 | Переглядів: 267Дата публікації: 15:17 14.03.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук