Весна починається з Шевченка
Весна починається з Шевченка

Поділитися новиною:

Весна починається з Шевченка

Тиждень, присвячений 203-й річниці з Дня народження Великого Кобзаря

         «Весна починається з Шевченка» - під таким девізом пройшов тиждень, присвячений 203-й річниці з Дня народження Великого Кобзаря у Куп'янському навчально-виховному комплексі №2.

         І знову березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета.

         З метою виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова,  вшанування пам’яті видатного поета, художника, патріота України - Т.Г.Шевченка протягом тижня було проведено ряд заходів.

         Розпочався тиждень  інформаційними хвилинками «Незабутній Шевченко», під час яких учні 7-9 класів дізналися про цікаві факти з життя Тараса Шевченка.

         У кабінеті української мови та літератури створено книжково – ілюстративну виставку «Уклін тобі, Тарасе»,  виставку  ілюстрацій  «Шевченко - художник» , виставку ілюстрацій до творів Тараса Шевченка «Ми тебе не забули, Тарасе!». Цікавою була виставка дитячих малюнків «Вшановуємо пам'ять Кобзаря».

         Створено і переглянуто презентації про життєвий та творчий шлях поета, проведено літературну вікторину: «Невідомі факти про життя та творчість митця».

         Протягом тижня школярі 5-9 класів переглянули фільми: «Дитячими шляхами Тараса Шевченка», «Мій Шевченко», «Тарас Шевченко Заповіт», «Казка про Катерину».

         Учні 6 класу підготували літературно-музичну композицію «Наш пророк», прослухали вірші Т.Г. Шевченка, покладені на  музику « Піснею до серця, серцем до народу» .

         Учні 5 класу гостинно запросили шестикласників та другокласників  до  народознавчої світлиці та продемонстрували підготовлені  інсценівки «Тарасова доля – то правда жива».

Ти нам залишив прагнення високі,

Шляхи священні, по яких іти

Твого сумління й мужності уроки

Ми бережем і будем берегти.

 

        

 

 

Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка Альбом: Весна починається з Шевченка
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2357 | Переглядів: 281Дата публікації: 11:45 13.03.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук