Весняна симфонія для мами
Весняна симфонія для мами

Поділитися новиною:

Весняна симфонія для мами

Хай сонце гріє вам тепліше. І світять зорі золоті. Хай Восьме березня частіше буває в вашому житті.

06.03.2017 у Куп'янському навчально-виховному комплексі №2 був проведений виховний захід у 1 класі класним керівником Бервіновою Л.В. «Весняна симфонія для мами».

Дзвінкі краплинки… Перші квіти, зігріті першими сонячними променями … Це весна! Разом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день. Свято половини людства та якої половини? Найкрасивішої, найелегантнішої, найніжнішої, найдобрішої. Одним словом – свято жінок!

Ось і сьогодні учні 1 класу зібрали гостей на свято весни, свято кохання. Вони вітали жінок: своїх мам, бабусь, сестер, вчителів, працівників закладу. Всіх, кого знають і не знають. Всіх, хто живе поруч з ними і далеко від них.

Під час заходу діти висловили багато віршованих побажань, проспівали безліч пісень, показали запальні танці, також почули пісню своїх батьків у подарунок бабусям.

Цікаво було переглянути «Картинну галерею», де всі присутні мали змогу порівняти дитячі малюнки своїх матусь з їхніми фотокартками.

Фінальна пісня «Перші квіти» принесла всім присутнім жінкам подарунки у вигляді букетів квітів, зроблених власноруч.

Хай сонце гріє вам тепліше. І світять зорі золоті.

Хай Восьме березня частіше буває в вашому житті.

Хай чоловіки вас цінують, складають оди і пісні,

Хай вашу усмішку шанують не тільки рано навесні.

Хай щастя нещастя у дім не пускає, хай скаже йому, що вас вдома немає.

Хай роки ідуть, а лице молодіє, хай діти ростуть, голова не сивіє,

Хай жайвір вам пісню на щастя співає, а радість весною в душі процвітає.

Альбом: Весняна симфонія для мами Альбом: Весняна симфонія для мами Альбом: Весняна симфонія для мами Альбом: Весняна симфонія для мами Альбом: Весняна симфонія для мами Альбом: Весняна симфонія для мами Альбом: Весняна симфонія для мами
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2337 | Переглядів: 149Дата публікації: 09:36 10.03.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук