Т.Г. Шевченко - великий співець України
Т.Г. Шевченко - великий співець України

Поділитися новиною:

Т.Г. Шевченко - великий співець України

Урок - свято у 3 класі

  Сьогодні, відзначаючи 203 річницю з дня народження Т.Г. Шевченка, у 3 класі (класний керівник Колесник І.М.) було проведено урок позакласного читання "Т.Г. Шевченко - великий співець України", а пройшов він не як звичайний, а урок - свято.

  Урок сприяв різнобічному розвитку творчих здібностей школярів. Протягом уроку діти збагачували знання про життя і творчість Т.Г. Шевченка.

  Діти підготували розповіді, декламували вірші Т.Г. Шевченка, розгадували кросворди, розглядали автопортрети поета, яких він створив понад тридцять малярських і графічних, де передавав свої думки, почуття, переживання майже за два десятиліття, слухали пісні та самі їх виконували.

Майбутнє країни у наших руках,

Таланти людські хай живуть у віках.

  Незабутні враження залишились у дітей. Вони є міцним підгрунтямдля становлення громадянської свідомості

 

Альбом: Т.Г. Шевченко - великий співець України Альбом: Т.Г. Шевченко - великий співець України Альбом: Т.Г. Шевченко - великий співець України Альбом: Т.Г. Шевченко - великий співець України Альбом: Т.Г. Шевченко - великий співець України Альбом: Т.Г. Шевченко - великий співець України Альбом: Т.Г. Шевченко - великий співець України Альбом: Т.Г. Шевченко - великий співець України Альбом: Т.Г. Шевченко - великий співець України
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2333 | Переглядів: 107Дата публікації: 15:35 09.03.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук