Масляна
Масляна

Поділитися новиною:

Масляна

Свято в дитячому підрозділі

 

              Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. 24 лютого у дошкільному підрозділі Куп’янського НВК № 2 пройшла Масляна, діти прощалися з зимою і зустрічали весну.

         Всі діти з нетерпінням чекали на це свято, готувалися до нього: вчили вірші та пісні, батьки разом з дітьми напекли млинців, приготували прекрасні українські костюми. Педагогічний колектив дитячого садка ретельно підготував сценарій масляних гулянь. Програма вийшла дуже веселою і розважальною.

         Свято розпочалося з проводів зими. Зиму проводжали з піснями і хороводами, які підготували і виконали дітлахи всіх груп. Малеча з задоволенням приймала участь у  різних змаганнях. Цікавим був конкурс на кращу святкову національну страву. Оцінювало конкурс компетентне журі, яке привітало зі святом всіх дітлахів та батьків, нагородило батьків грамотами у різних намінаціях, а для дітей адміністрація закладуприготувала подарунки.   Завзято та цікаво діти разом із педагогами закладу відсвяткували Масляну.

Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2256 | Переглядів: 175Дата публікації: 11:58 28.02.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук