Масляна
Масляна

Поділитися новиною:

Масляна

Свято в дитячому підрозділі

 

              Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. 24 лютого у дошкільному підрозділі Куп’янського НВК № 2 пройшла Масляна, діти прощалися з зимою і зустрічали весну.

         Всі діти з нетерпінням чекали на це свято, готувалися до нього: вчили вірші та пісні, батьки разом з дітьми напекли млинців, приготували прекрасні українські костюми. Педагогічний колектив дитячого садка ретельно підготував сценарій масляних гулянь. Програма вийшла дуже веселою і розважальною.

         Свято розпочалося з проводів зими. Зиму проводжали з піснями і хороводами, які підготували і виконали дітлахи всіх груп. Малеча з задоволенням приймала участь у  різних змаганнях. Цікавим був конкурс на кращу святкову національну страву. Оцінювало конкурс компетентне журі, яке привітало зі святом всіх дітлахів та батьків, нагородило батьків грамотами у різних намінаціях, а для дітей адміністрація закладуприготувала подарунки.   Завзято та цікаво діти разом із педагогами закладу відсвяткували Масляну.

Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2256 | Переглядів: 148Дата публікації: 11:58 28.02.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук