Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності
Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності

Поділитися новиною:

Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності

Турбота про здоров’я – це найважливіша праця вчителя

Здоров’я - то найбільший в світі дар!

Його цінуємо, коли втрачаєм....

Молитви шлемо вище хмар,

Бо повернути як – не знаєм.

Гармонія духу і тіла, чудове здоров’я, надзвичайна сила завжди захоплювали людей. У всі часи прагнули до цього, водночас запитуючи себе, чи можна зберегти, примножити і навіть повернути здоров’я — неоціненний подарунок життя. Це питання завжди було актуальним для людини, бо міцне здоров’я — основа життя; воно відкриває можливості для усіх звершень і досягнень. Недарма народне прислів’я стверджує: «Гроші — мідь, одяг — тлін, а здоров’я найдорожче».

Відповідно до плану роботи закладу на 2016/2017 навчальний рік та з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, формування культури здоров’я, поглиблення поінформованості та знань учнів про правила безпеки життєдіяльності у підростаючого покоління було проведено Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему «Здоров’я мати-вік біди не знати!», який охопив різні виховні заходи.

На заходах протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я та зрозуміли, що здоров’я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.

Протягом тижня вчителями фізичної культури Корніловою Н. М. та Тарасенко І. В. був проведений Чемпіонат по волейболу серед учнів 5 – 7 та 8 – 9 класів. У змаганнях взяли участь 5 команд: «Патріоти», «Аватар», «Енерджайзер», «Чемпіон», «Форсаж». Переможцями серед 5 – 7 класів стали команда «Енерджайзер», серед 8 – 9 класів – «Форсаж».

20.02.2017 вчителями фізичної культури Корніловою Н. М. та Тарасенко І. В. були проведені змагання з шахів серед учнів 7 – 8 класів. У змаганнях взяли участь 3 дівчини та 5 хлопців. Переможцями стали: учениця 7 класу Кудимова Анастасія та учень 8 класу Знайко Олександр.

22 лютого 2017 року у 9 класі була проведена інформаційна хвилинка ” Зроби свій вибір, на користь здоров’я”( класний керівник Петренко Ірина Миколаївна). Учні працювали в групах і парах,обговорюючи питання: репродуктивне здоров’я, чинники репродуктивного здоров’я, фактори, які впливають на репродуктивне здоров’я.

23 лютого 2017 року у 5 класі (класний керівник Мороз Т.С.) було проведено годину спілкування «Особливості руху за різних умов. Дії пасажирів при ДТП.»,  метою якої було за допомогою гри повторити правила дорожнього руху, закріпити знання учнів з безпечної поведінки на дорозі в зимовий період.

Учні застосували знання з правил дорожнього руху при вирішенні нестандартних ситуацій на дорозі. Було проведено вікторину «Веселий пішохід», переглянуто мультиплікаційний фільм «Безпека на дорозі».

Епіграфом тижня стали слова В.Сухомлинського «Я не боюся ще й ще раз повторювати: турбота про здоров’я – це найважливіша праця вчителя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили.»

Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності Альбом: Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2248 | Переглядів: 141Дата публікації: 22:10 27.02.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук