Літературна конференція «Харківщина в роки Голодомору»
Літературна конференція «Харківщина в роки Голодомору»

Поділитися новиною:

Літературна конференція «Харківщина в роки Голодомору»

Не забувай! Не пробачай! Не відступай!

        22.02.2017 учні 8 класу відвідали літературну конференцію на тему: «Харківщина в роки Голодомору. Голодомор в Приоскіллі», яка відбулася на базі Куп’янського медичного коледжу. На конференції відбулась зустріч з автором книги «Борівщина в роки людомору» Лесем Ісаївим.

       Автор у своєму виступі розповів про страшні часи злочину проти українців - три періоди голодомору в Україні: 1921-1922рр., 1932-1933 рр.,1946-1947 рр. Вони торкнулися й безпосередньо Куп’янщини, Борівщини, Ізюмщини. Значна частина книги – це  офіційні документи.

      Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованністю з боку влади та своїми наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства. Демографічна катастрофа посіяла в душах мільйонів людей фізіологічне почуття страху, не зворотно вплинула на генофонд нації.

       Конференції такого роду розширюють знання учнів про історію Україні. Розвивають уміння чітко висловлювати свої думки, використовувати різні історичні джерела. Виховують в учнів повагу до історичного минулого свого народу, до своїх земляків, які вистраждали і пережили ці страшні роки геноциду. Саме тому такі конференції необхідно проводити серед молодого покоління. Учні закладу після конференції поспілкувалися з Лесем Ісаївим, придбали для шкільної бібліотеки  книгу «Борівщина в роки людомору», на якій автор залишив свій автограф. На згадку було зроблено декілька фото.

Не забувай! Не пробачай! Не відступай!

Альбом: Літературна конференція «Харківщина в роки Голодомору» Альбом: Літературна конференція «Харківщина в роки Голодомору» Альбом: Літературна конференція «Харківщина в роки Голодомору»
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2207 | Переглядів: 101Дата публікації: 13:25 23.02.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук