Всеукраїнський радіодиктант національної єдності "Україна - наша земля, наша Батьківщина"
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності \"Україна - наша земля, наша Батьківщина\"

Поділитися новиною:

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності "Україна - наша земля, наша Батьківщина"

Українська мова — це барвиста, запашна, нев'януча квітка, яка вічно квітне, долаючи час, кидаючи барвисту стрічку з давнини у майбутнє

     21 лютого учні 9 класу взяли активну участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, присвяченому Міжнародному дню рідної мови. Диктант називався "Україна - наша земля, наша Батьківщина". Диктант проведено з метою виховання почуття патріотизму та національної гордості за свій народ.

     Українська мова — це барвиста, запашна, нев'януча квітка, яка вічно квітне, долаючи час, кидаючи барвисту стрічку з давнини у майбутнє. Вона виткана і червоною калиною, і синім барвінком, і вишневим цвітом та запашною рутою-м'ятою. Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, до рідного народу, не вартий уваги і поваги. І це болить нам, тим, хто любить рідну Україну, рідну мову. Мова служить нам завжди. Щирими словами ми звіряємося у дружбі, словами ніжними відкриваємо серце коханій людині, словами гострими і твердими, «мов криця», даємо відсіч ворогові. Не можна ходити по рідній землі, не зачаровуючись рідною мовою, не знаючи і не вивчаючи її..

    Саме з такими відчуттями вийшли учні з кабінету української мови, після того як написали диктант.

Альбом: Всеукраїнський радіодиктант національної єдності "Україна - наша земля, наша Батьківщина" Альбом: Всеукраїнський радіодиктант національної єдності "Україна - наша земля, наша Батьківщина"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2187 | Переглядів: 368Дата публікації: 20:27 21.02.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук