Година пам'яті “Герої не вмирають…Просто йдуть..”
Година  пам\

Поділитися новиною:

Година пам'яті “Герої не вмирають…Просто йдуть..”

У нашій пам'яті Ви назавжди лишились, Історія одна, і Ви - її частина.

        З метою вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, прищеплювання любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України, для учнів 5 – 9 класів Куп’янського навчально – виховного комплексу №2 було проведено годину пам’яті “Герої не вмирають…Просто йдуть..”. Під час заходу учні розповідали про події часів майдану, схилили голови під час хвилини мовчання на пам’ять українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Учні прийшли до висновку, що загиблі хлопці віддали свої  життя за всіх нас. Це має пам’ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди! Без цього ми не зможемо відбудувати свою країну!

«...і мовчки сотня непокорених героїв
відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід братам, батькам, синам…»

Альбом: Година  пам'яті “Герої не вмирають…Просто йдуть..” Альбом: Година  пам'яті “Герої не вмирають…Просто йдуть..” Альбом: Година  пам'яті “Герої не вмирають…Просто йдуть..” Альбом: Година  пам'яті “Герої не вмирають…Просто йдуть..” Альбом: Година  пам'яті “Герої не вмирають…Просто йдуть..”
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2170 | Переглядів: 104Дата публікації: 08:16 21.02.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук