Афганістан болить в душі моїй
Афганістан болить в душі моїй

Поділитися новиною:

Афганістан болить в душі моїй

Виховні заходи на честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

          Афганістан… Уже 28 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла. Правда про Афганську війну… Вона різна. Нерідко хвороблива й гірка. 28 років, що пройшли, об'єднали колишніх бійців-інтернаціоналістів у одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям.

Хай більше звуки пострілів не виють,

Нам мир, свобода назавжди потрібні!

           На передодні 28-ої річниці з дня виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану, на честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Куп’янському навчально – виховному комплексі №2 пройшли виховні заходи, як данина пам’яті всім тим, хто причетний до героїчних і трагічних подій. Класні заходи (урок – реквієм, година пам’яті, круглий стіл, живий музей, експедиція), загальношкільні заходи ( лінійка «Афганістан болить в душі моїй», виставка літератури в бібліотеці) дали змогу схилити голову перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.

Альбом: Афганістан болить в душі моїй Альбом: Афганістан болить в душі моїй Альбом: Афганістан болить в душі моїй Альбом: Афганістан болить в душі моїй Альбом: Афганістан болить в душі моїй Альбом: Афганістан болить в душі моїй
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/2141 | Переглядів: 107Дата публікації: 13:46 17.02.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук