педагогічна рада «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі»
педагогічна рада  «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі»

Поділитися новиною:

педагогічна рада «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі»

23.01.2017 було проведено педагогічну раду за темою «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі» в формі ділової гри. Метою педради було вироблення нових підходів до виховання і навчання в умовах гуманізації, соціалізації та реалізації концепції детицентризму, пошуки способів впливу вчителів, класних керівників на процес адаптації, соціалізації, мислення учнів.

Відповідно до плану роботи Куп’янського навчально – виховного комплексу № 2 25.01.2017 було проведено педагогічну раду за темою «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі» в формі ділової гри. Метою педради було вироблення нових підходів до виховання і навчання в умовах гуманізації, соціалізації та реалізації концепції детицентризму, пошуки способів впливу вчителів, класних керівників на процес адаптації, соціалізації, мислення учнів.

Теоретичні основи , які супроводжувалися презентацією, та аналіз роботи закладу з даного питання виклала заступник директора з навчально – виховної роботи Братушева Т.О. Педагог – організатор Руденко О.М. зупинилася на ролі самоврядування в розвитку активної, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості. Педагоги виявили велику зацікавленість і активність в обговоренні теми педради та виконанні практичних інтерактивних завдань. Працюючи в групах, вчителі створювали міні – проекти «Як створити умови для успішної соціалізації особистості?». Підсумки роботи були відображені в відповідях на питання анкети «Що дала вам педрада: а) збагатила цінним досвідом; б) поглибила знання; в) викликала творче натхнення; г) принесла розчарування?», всі члени педради вибрали перші три варіанта відповіді. З натхненням та поглибленими знаннями члени колективу будуть працювати і надалі.

Альбом: педагогічна рада  «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі» Альбом: педагогічна рада  «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі» Альбом: педагогічна рада  «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі» Альбом: педагогічна рада  «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі» Альбом: педагогічна рада  «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі» Альбом: педагогічна рада  «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі» Альбом: педагогічна рада  «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі» Альбом: педагогічна рада  «Виховання активної, соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої юної особистості в навчальному закладі»
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/1824 | Переглядів: 594Дата публікації: 21:04 23.01.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук