Пізнавальна подорож до Харкова
Пізнавальна подорож до Харкова

Поділитися новиною:

Пізнавальна подорож до Харкова

10 листопада 2016 для учнів 7-9 класів Куп’янського навчально – виховного комплексу №2 було організовано екскурсію до міста Харків

Діти із великим захопленням відвідали музей комах, де було проведено пізнавальну екскурсію, яка буде їм у нагоді на уроках біології. Запропоновано було сфотографуватися з живими експонатами, які є зовсім нешкідливими для людей. Вразила своєю красою кімната метеликів, яких вирощують у музеї.

Вільний час діти провели у торговельно-розважальному центрі «Французький бульвар», де відвідали Мак Доналдс, спеціалізований магазин справжнього львівського шоколаду, ігрові майданчики та безліч магазинів.

Потім діти відвідали хлібзавод «Кулиничі». Привітні працівники провели дуже цікаву екскурсію виробництвом та пригостили смачним чаєм та випічкою, яку діти самостійно приготували.

Кожен отримав подарунки, гарний настрій, позитивні емоції та безліч фото на пам’ять про той день, який діти провели зі своїми друзями та класним керівником.

Екскурсію організовано та проведено туристичним агентством «Надія» та класним керівником 7 класу - Аліною Володимирівною Штефан.

Діти та батьки щиро вдячні Надії Вікторівні («Надія») за співпрацю та допомогу в проведенні екскурсії.

Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова Альбом: Пізнавальна подорож до Харкова
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/1674 | Переглядів: 87Дата публікації: 15:46 11.11.2016
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук